El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 јадам/не јадам

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
avatar


ПишувањеПредмет: јадам/не јадам   Нед Мар 29, 2009 1:13 pm

овде пишете јадам/не јадам
јас ке кажам едно нешто што се јаде и вие кажете дали јадете или не јадете и после па вие кажете некое јадење и така натамау...
meso?
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
avatar


ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   Пет Апр 03, 2009 4:09 pm

јадам
макарони
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
avatar


ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   Пет Апр 03, 2009 4:12 pm

jadam

spageti
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
avatar


ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   Саб Апр 04, 2009 7:28 pm

jadam
сланина?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   

Вратете се на почетокот Go down
 
јадам/не јадам
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: