El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Што мислите за членот над вас?

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
avatar


ПишувањеПредмет: Што мислите за членот над вас?   Нед Мар 29, 2009 1:14 pm

Тука членовите треба да кажат што мислат за
членот над нив (дали е добар,забавен..).Па да почнеме сеа треба некој
да каже што мисли за мене
Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за членот над вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: