El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share
 

 Emma Watson

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Emma Watson Empty
ПишувањеПредмет: Emma Watson   Emma Watson EmptyЧет Апр 02, 2009 7:49 pm

Emma Watson Watson_ema_sip-300Emma Watson Ema-watson

Ема
Шарлот Дајер Вотсон е родена на 15 Април 1990 год. во Париз Франција.
Позната актерка е уште од 2001 година со улогата Н Хермиона Гренџер во
најуспешниот серијал досега-Хари Потер, со што стекнала погатство од
10,000,000 фунти!

еве филмови во кои има глумено и треба да глуми

посетете ја и нејзината официјална веб страна
http://www.emmawatsonofficial.com/Emma Watson Emma_watson_banner
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Emma Watson Empty
ПишувањеПредмет: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyПет Апр 03, 2009 10:58 am

super glumica
Вратете се на почетокот Go down
 
Emma Watson
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Актери и актерки-
Отиди до: