El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Правила

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin


Правила Empty
ПишувањеПредмет: Правила   Правила EmptyСаб Мар 21, 2009 12:09 am

Правила на форумот:

1.Не рекламирај други форуми!
2.Не пишувај пост врз пост!
3.Не спамирај!
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила   Правила EmptyСаб Мар 28, 2009 4:46 pm

Ako zgresiv nekolku pati i napisav post vrz post? Sad
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила   Правила EmptyНед Мар 29, 2009 8:13 pm

hh ako za prv pat e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Правила   Правила Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: