El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Наши позадини

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin


Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Наши позадини   Наши позадини EmptyСаб Мар 21, 2009 12:42 am

Значи ако сакате да ги разгледаме вашите позадини еве правила како да ги ставете на интернет:

-
Кога ја гледате вашата позадина, притискате на Prt Scr SysRq и потоа ја
отварате иконата Paint. Одите во EDIT па PASTЕ и на SAVE AS ја
зачувуваш како JPG формат. На крајот ја ставате сликата на некој
интернет страна како Slikomat или ImageShack.
Prt Scr SysRq се наоѓа до F12
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Наши позадини   Наши позадини EmptyСаб Мар 28, 2009 2:51 pm

kako nasi pozadini
koi se tie? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube


Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Наши позадини   Наши позадини EmptyПет Апр 03, 2009 4:13 pm

која ви стое на позадина на екранот на тоа се мисли еве ја мојата
...................................
https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/de45d5.jpg
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Наши позадини   Наши позадини EmptyПет Апр 03, 2009 7:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Наши позадини   Наши позадини EmptyЧет Jул 23, 2009 11:00 am

Наши позадини 59205418
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Наши позадини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Наши позадини   Наши позадини Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Наши позадини
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Оф топик :: Оф топик-
Отиди до: