El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 јадам/не јадам

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


јадам/не јадам Empty
ПишувањеПредмет: јадам/не јадам   јадам/не јадам EmptyНед Мар 29, 2009 1:13 pm

овде пишете јадам/не јадам
јас ке кажам едно нешто што се јаде и вие кажете дали јадете или не јадете и после па вие кажете некое јадење и така натамау...
meso?
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube


јадам/не јадам Empty
ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   јадам/не јадам EmptyПет Апр 03, 2009 4:09 pm

јадам
макарони
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


јадам/не јадам Empty
ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   јадам/не јадам EmptyПет Апр 03, 2009 4:12 pm

jadam

spageti
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


јадам/не јадам Empty
ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   јадам/не јадам EmptyСаб Апр 04, 2009 7:28 pm

jadam
сланина?
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
јадам/не јадам Empty
ПишувањеПредмет: Re: јадам/не јадам   јадам/не јадам Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
јадам/не јадам
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: