El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Што мислите за членот над вас?

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Што мислите за членот над вас? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за членот над вас?   Што мислите за членот над вас? EmptyНед Мар 29, 2009 1:14 pm

Тука членовите треба да кажат што мислат за
членот над нив (дали е добар,забавен..).Па да почнеме сеа треба некој
да каже што мисли за мене
Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за членот над вас?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: