El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Што ви е најинтересно во Анали?

Go down 
4 posters
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
AdminШто ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyСаб Мар 21, 2009 12:16 am

Napisete sto vi e najunteresno i zosto ja gledate serijava
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjanaШто ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyСаб Мар 28, 2009 4:51 pm

амбиција, одмазда и светот на злосторствата

Таа не може да се сети на ништо од
своето минато, и сега е со лицето на Аналија жената која се обидела да ја убие неа.
go gledam zatoa sto taa serija e porazlicna od drugite i zatoa samo vo neaime lice so dvoen zivot Very Happy таа ќе живее двоен
живот
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjanaШто ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyСре Јун 10, 2009 9:14 pm

Вратете се на почетокот Go down
analia07
Нов член
Нов член
analia07Што ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyПет Aвг 14, 2009 9:25 pm

ВРАКАЊЕТО НА ВИСТИНСКАТА АНАЛИА Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjanaШто ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyПон Aвг 17, 2009 10:18 am

analia07 напиша:
ВРАКАЊЕТО НА ВИСТИНСКАТА АНАЛИА Very Happy
i mene toa zatoa go postaviv videoto
Вратете се на почетокот Go down
daniel
Нов член
Нов член
Што ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyВто Aвг 18, 2009 1:37 pm

se mi e interesno vo anali no najpoveke vrakajneto na vistinskata anali...
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjanaШто ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyВто Aвг 18, 2009 11:05 pm

ETE USTE NESTO STO KE VE INTERESIRA
A
на (Маријана) си останува со лицето на Анали, а пак вистинската Анали си го става лицето на Маријана
Вратете се на почетокот Go down
analia07
Нов член
Нов член
analia07Што ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? EmptyВто Aвг 18, 2009 11:08 pm

да ова го знаев...чудно ми беше
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што ви е најинтересно во Анали? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што ви е најинтересно во Анали?   Што ви е најинтересно во Анали? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ви е најинтересно во Анали?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Елиминација на ликовите од анали

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: За серијата :: Разговори за серијата-
Отиди до: