El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Памет и логика

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Памет и логика Empty
ПишувањеПредмет: Памет и логика   Памет и логика EmptyЧет Апр 02, 2009 11:19 am

vaka sea ovaa e igra koja e postavena odamna na
internet i mozebi nekoj ja znae a nekoj ne i malku se lugeto sto
stignale do vrvot pa ajde da vidime koj ke bide covekot od forumov so
ke go dostigne vrvot a inace potrebno e logika i malku koncentracija pa
povelete Памет и логика Icon_biggrinhttp://www.deathball.net/notpron/

http://www.deathball.net/notpron/
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube


Памет и логика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика   Памет и логика EmptyПет Апр 03, 2009 4:21 pm

Татјана нели би требало
малку да си го смалиш
потписот вака го шире форумот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Памет и логика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика   Памет и логика EmptyПет Апр 03, 2009 8:42 pm

Bube напиша:
Татјана нели би требало
малку да си го смалиш
потписот вака го шире форумот Very Happy
si go smaliv потписот
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Памет и логика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Памет и логика   Памет и логика Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Памет и логика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: