El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Emma Watson

Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana


Emma Watson Empty
ПишувањеПредмет: Emma Watson   Emma Watson EmptyЧет Апр 02, 2009 7:49 pm

Emma Watson Watson_ema_sip-300Emma Watson Ema-watson

Ема
Шарлот Дајер Вотсон е родена на 15 Април 1990 год. во Париз Франција.
Позната актерка е уште од 2001 година со улогата Н Хермиона Гренџер во
најуспешниот серијал досега-Хари Потер, со што стекнала погатство од
10,000,000 фунти!

еве филмови во кои има глумено и треба да глуми

посетете ја и нејзината официјална веб страна
http://www.emmawatsonofficial.com/Emma Watson Emma_watson_banner
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Emma Watson Empty
ПишувањеПредмет: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyПет Апр 03, 2009 10:58 am

super glumica
Вратете се на почетокот Go down
 
Emma Watson
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Актери и актерки-
Отиди до: